"חשיבה מחוץ לקופסא", למה בדיוק מתכוונים? לחשיבה מקורית? ואחרת? כן, אבל לא רק. אני מתכוונת לקופסא אחרת. עדיף מעוצבת ויפה, עגולה וגדולה בצבע מנטה, שיכולה להכיל את כל הפיצ'פקאס שלי. קופסא אחת לצעיפים, וקופסא אחרת לגרביים, ועוד אחת לתכשיטים. ועוד קופסאות, עדיף יפות, בחדר העבודה, וקופסאות למשחקים ולאוספים (הקצת מוזרים) של הילדים. וקופסאות למחברות. הבנתם את הרעיון. מסתבר שלהתמכרות שלי לקופסאות יפות, נמצאה תרופה (יפה כמובן):

את רוני היפה פגשתי בקורס שיווק דיגטלי של בנק לאומי וסלונה, ומיד ידעתי שהיא עוסקת בסטייל: הלוק, הבגדים, האקססוריז, הכל אצלה בסטייל, אפילו האנרגיות והצחוק. לפני כשנה הקימה רוני קרן הלוי עם חברתה שירי סומר את המותג BOXES & MORE, מתוך אהבה גדולה לעיצוב, אסתטיקה וסדר. יחד הן מייבאות ממספר מדינות באירופה קופסאות איחסון מעוצבות לכל חללי הבית, במגוון גדול של דגמים, טקסטורות, צבעים וגדלים. בנוסף הן מציעות (באתר ובמכירות שהן עורכות) פריטים משלימים של אריזות ושקיות מתנה סופר יפות.

 בין הקופסאות הממש יפות, תוכלו למצוא קופסאות פרימיום בעיצוב נקי וקלאסי, המתאימות לכל חללי הבית, קופסאות FUN עם פרינטים טרנדיים, קופסאות מתנה, ניירות עטיפה, גם כאלו המודפסים בשני צדדים, שקיות מיוחדות לבקבוקי יין, ועוד הפתעות ליצירת המתנה המושלמת.

 השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.