מארז התוכן המושלם לשיווק ברשתות החברתיות

הקמתם עסק מדהים, השירות שלכם מקצועי והלקוחות מרוצים, אך כשמגיעים ליצירת תוכן משהו פשוט לא עובד? אני יודעת שלא פשוט להמציא בכל יום תוכן, הרעיונות לא תמיד מגיעים, אין זמן פנוי בין כל המשימות בעסק ובעיקר קשה להיות עקביים. 

אתם בטח מכירים את ההרגשה הזאת: פותחים את המחשב או את המחברת, מכינים קפה ומתיישבים לכתוב פוסטים לשיווק העסק. ואז מתחילים לחשוב על רעיונות, כותבים משפט פתיחה, מוחקים, מנסים עוד כמה כיוונים, בוהים במסך ובעיקר מחכים שהרעיונות לתוכן יגיעו. והם לא מגיעים. 

 

בכדי להיות יעילים, להתחיל לייצר תוכן בצורה עקבית, לגרום לקהל להתחבר אליכם ולעסק שלכם, ובסופו של דבר לרכוש, יצרתי מארז תוכן בעזרתו תוכלו לחסוך זמן, ליצור תוכן בקלות, ולהגיע אל הקהל שאליו בדיוק אתם מכוונים.

100 תבניות מוכנות לפוסטים

50 כותרות מושכות לתוכן

30 משפטי הנעה לפעולה

30 רעיונות לסטורי

70 רעיונות ליצירת תוכן מהיר

רעיונות לתוכן לחגי ישראל

מתי הקבצים נשלחים?

מיד בסיום ההרשמה ישלח לינק ופרטי הגישה למאגר התוכן לכתובת המייל שציינת בהרשמה. כל הקבצים זמינים עבורך תמיד, וניתן לחזור אליהם שוב ושוב.

מתי הקבצים נשלחים?

מיד בסיום ההרשמה ישלח לינק ופרטי הגישה למאגר התוכן לכתובת המייל שציינת בהרשמה. כל הקבצים זמינים עבורך תמיד, וניתן לחזור אליהם שוב ושוב.

129

ש"ח

נעים להכיר, אני דגנית זאב בן יחזקאל - דגניתא

אני מנהלת אסטרטגיית תוכן לעסקים, כותבת תוכן ומצלמת תמונות לרשתות החברתיות ולאתרים כבר מעל עשר שנים,  , מלווה בעלי עסקים ומותגים, חיה ונושמת את הרשתות החברתיות, שיווק ותוכן.

הקורס מתאים לכל יוצר תוכן באינסטגרם, וגם למי שמעוניין להתחיל את צעדיו באינסטגרם, ורוצה להגדיל את ארגז הכלים הויזואלי. עצמאיים, שכירים, בלוגרים ויוצרי תוכן, מנהלי סושיאל ובעל פרופילים אישיים. 

כל השיעורים בקורס פתוחים עבורך לתמיד.

אני ממליצה בסיום כל פרק בקורס לתרגל את התוכן הנלמד, להכנס לאינסטגרם וליישם את מה שלמדנו. אין הגשות ואין ציונים (-: הרוכשים את חבילת הפרימיום מקבלים לאחר סיום הקורס שיחת זום איתי למשוב ולדיוקים על עבודתם.

בוודאי! בתחתית העמוד מופיעים קישורים לכתובת המייל ולוואטסאפ שלי, אשמח שנדבר (-:

מתחת לכל חבילה מופיע פירוט מדוייק מה מכילה החבילה, פלאנר לניהול תוכן מודפס ישלח אליך בדואר רשום בסמוך להרשמה לכן חשוב להוסיף כתובת למשלוח בסיום ההרשמה. תיאום פגישת זום בסיום הקורס נעשה על ידי תיאום שלך בלינק יומן שישח אליך בסיום ההרשמה.

אם יש התלבטות נוספת לגבי מה מתאים לך בדיוק, אשמח לענות, בהמשך העמוד מופיעים לינקים למייל ולוואטסאפ שלי

מעוניינים להתייעץ לפני הרכישה? דברו איתי:

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן